Enerdoor FIN27.020.M
Part No.:
FIN27.020.M
Datasheet:
FIN27.020.M.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 20A DIN RAIL
Shipping
FIN27.020.M Specifications
Series:
FIN27
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
20 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C