Panduit Corp F9TQL7N7NANM030
Part No.:
F9TQL7N7NANM030
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Fiber Optic Cables
Package:
Datasheet:
F9TQL7N7NANM030.pdf
Description:
OS2 12F INTERCONNECT LSZH PANMPO
Shipping
F9TQL7N7NANM030 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
1st Connector:
MPO
2nd Connector:
MPO
Cable Diameter:
0.12" (3.0mm)