Taiyo Yuden F5KA881M5D4DB-Z
Part No.:
F5KA881M5D4DB-Z
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Category:
SAW Filters
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
F5KA881M5D4DB-Z.pdf
Description:
FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
Shipping
F5KA881M5D4DB-Z Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Series:
F5
Package/Case:
5-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Not For New Designs
Frequency - Center:
881.5MHz
Bandwidth:
25MHz
Insertion Loss:
1.7dB
Ratings:
Applications:
Cellular, CDMA
Mounting Type:
Surface Mount
Height (Max):
0.020" (0.50mm)
Size / Dimension:
0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)