Panasonic Electronic Components EYG-A121802F
Part No.:
EYG-A121802F
Datasheet:
EYG-A121802F.pdf
Shipping
EYG-A121802F Specifications
Packaging:
Bulk
Outline:
180.00mm x 115.00mm
Thickness:
0.0008" (0.020mm)