Panasonic Electronic Components EYG-A121802A
Part No.:
EYG-A121802A
Datasheet:
EYG-A121802A.pdf
Shipping
EYG-A121802A Specifications
Packaging:
Sheet
Outline:
180.00mm x 115.00mm
Thickness:
0.0007" (0.017mm)