Panasonic Electronic Components EYG-A121801PM
Part No.:
EYG-A121801PM
Datasheet:
EYG-A121801PM.pdf
Shipping
EYG-A121801PM Specifications
Packaging:
Bulk
Outline:
180.00mm x 115.00mm
Thickness:
0.0004" (0.010mm)