Panasonic Electronic Components EYG-A121801F
Part No.:
EYG-A121801F
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Pads, Sheets
Package:
Datasheet:
EYG-A121801F.pdf
Description:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Shipping
EYG-A121801F Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
PGS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Usage:
In-Plane Heat Transfer
Type:
Graphite-Pad, Sheet
Shape:
Rectangular
Outline:
180.00mm x 115.00mm
Thickness:
0.0004" (0.010mm)