TE Connectivity Laird EXL75BNX
Part No.:
EXL75BNX
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
EXL75BNX.pdf
Description:
RF ANT 75MHZ WHIP STR BNX CONN
Shipping
EXL75BNX Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Series:
EXL
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
RF Family/Standard:
Frequency Group:
VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band):
75MHz