TE Connectivity Laird EXEN902SM
Part No.:
EXEN902SM
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
EXEN902SM.pdf
Description:
ANT TWO-WAY 902MHZ SM CONN 8.3"
Shipping
EXEN902SM Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Series:
EXE
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
RF Family/Standard:
Frequency Group:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):
902MHz