TE Connectivity Laird EXD450SM
Part No.:
EXD450SM
Datasheet:
EXD450SM.pdf
Description:
RF ANT 460MHZ WHIP STR SMA MALE
Shipping
EXD450SM Specifications
Frequency Group:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):
460MHz
Frequency Range:
450MHz ~ 470MHz
Termination:
SMA Male
Height (Max):
3.880" (98.55mm)