Panasonic Electronic Components EXC-34CE121U
Part No.:
EXC-34CE121U
Category:
Common Mode Chokes
Package:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
EXC-34CE121U.pdf
Description:
CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
Shipping
EXC-34CE121U Specifications
Package/Case:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
120 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
DC Resistance (DCR) (Max):
200mA
Voltage Rating - DC:
1Ohm
Voltage Rating - AC:
5V
Operating Temperature:
Ratings:
-40°C ~ 85°C