TE Connectivity Laird EXC303SM
Part No.:
EXC303SM
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
EXC303SM.pdf
Description:
RF ANT 303MHZ WHIP STR SMA MALE
Shipping
EXC303SM Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
TE Connectivity Laird
Series:
EXC
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
RF Family/Standard:
Frequency Group:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):
303MHz