Panasonic Electronic Components EXC-28CE201U
Part No.:
EXC-28CE201U
Category:
Common Mode Chokes
Package:
0804 (2010 Metric), 8 Lead
Datasheet:
EXC-28CE201U.pdf
Description:
CMC 130MA 4LN 200 OHM SMD
Shipping
EXC-28CE201U Specifications
Package/Case:
0804 (2010 Metric), 8 Lead
Number of Lines:
4
Impedance @ Frequency:
200 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
DC Resistance (DCR) (Max):
130mA
Voltage Rating - DC:
2.5Ohm
Voltage Rating - AC:
5V
Operating Temperature:
Ratings:
-40°C ~ 85°C