Panasonic Electronic Components EXB-N8V330JX
Part No.:
EXB-N8V330JX
Datasheet:
EXB-N8V330JX.pdf
Description:
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Shipping
EXB-N8V330JX Specifications
Resistance (Ohms):
33
Tolerance:
±5%
Power Per Element:
31mW
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max):
0.022" (0.55mm)