Panasonic Electronic Components EXB-34V331JV
Part No.:
EXB-34V331JV
Datasheet:
EXB-34V331JV.pdf
Description:
RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606
Shipping
EXB-34V331JV Specifications
Resistance (Ohms):
330
Tolerance:
±5%
Power Per Element:
62.5mW
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)