Panduit Corp EDV14-250BK-Q
Part No.:
EDV14-250BK-Q
Datasheet:
EDV14-250BK-Q.pdf
Description:
STRONGHOLD FEMALE DISCONNECT, VI
Shipping
EDV14-250BK-Q Specifications
Gender:
Female
Tab Width:
0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.810" (20.57mm)