Panduit Corp EDNF18250FIMBKL
Part No.:
EDNF18250FIMBKL
Datasheet:
EDNF18250FIMBKL.pdf
Description:
STRONGHOLD MALE DISCONNECT, NYLO
Shipping
EDNF18250FIMBKL Specifications
Series:
25
Tab Width:
0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.940" (23.88mm)