Panduit Corp EDNF18-250FIBKL
Part No.:
EDNF18-250FIBKL
Datasheet:
EDNF18-250FIBKL.pdf
Description:
STRONGHOLD FEMALE DISCONNECT, NY
Shipping
EDNF18-250FIBKL Specifications
Series:
250
Tab Width:
0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.870" (22.10mm)