EDATEC ED-HMI3010-101C-0432
Part No.:
ED-HMI3010-101C-0432
Datasheet:
ED-HMI3010-101C-0432.pdf
Description:
SBC 2.4GHZ 4 CORE 4GB RAM
Shipping
ED-HMI3010-101C-0432 Specifications
Series:
ED-HMI3010
Core Processor:
Raspberry Pi 5 4GB: ARM Cortex-A76
Speed:
2.4GHz
Power (Watts):
25W
Cooling Type:
Heat Sink
Size / Dimension:
Form Factor:
10.1"