EDATEC ED-HMI2120-101C-0832
Part No.:
ED-HMI2120-101C-0832
Datasheet:
ED-HMI2120-101C-0832.pdf
Description:
SBC 1.5GHZ 4 CORE 8GB RAM
Shipping
ED-HMI2120-101C-0832 Specifications
Series:
ED-HMI2120
Core Processor:
Raspberry Pi CM4 # CM4108032: ARM Cortex-A72
Speed:
1.5GHz
Power (Watts):
20W
Cooling Type:
Heat Plate
Size / Dimension:
Form Factor:
10.1"