Focus LCDs E43RC-I-HS550-C
Part No.:
E43RC-I-HS550-C
Datasheet:
E43RC-I-HS550-C.pdf
Description:
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Shipping
E43RC-I-HS550-C Specifications
Touchscreen:
Capacitive
Diagonal Screen Size:
4.3" (109.22mm)
Viewing Area:
96.04mm W x 54.86mm H