Focus LCDs E43RB-I-MW450-N
Part No.:
E43RB-I-MW450-N
Datasheet:
E43RB-I-MW450-N.pdf
Description:
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Shipping
E43RB-I-MW450-N Specifications
Touchscreen:
Non-Touch
Diagonal Screen Size:
4.3" (109.22mm)
Viewing Area:
57.96mm W x 95.72mm H