Focus LCDs E43RB-FW405-C
Part No.:
E43RB-FW405-C
Manufacturer:
Focus LCDs
Category:
LCD, OLED, Graphic
Package:
Datasheet:
E43RB-FW405-C.pdf
Description:
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Shipping
E43RB-FW405-C Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Focus LCDs
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Display Type:
TFT - Color
Display Mode:
Transmissive
Touchscreen:
Capacitive
Diagonal Screen Size:
4.3" (109.22mm)
Viewing Area:
56.16mm W x 93.60mm H