Ampco Safety Tools DWI-3/4D46MM
Part No.:
DWI-3/4D46MM
Datasheet:
DWI-3/4D46MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 46MM 3.74"
Shipping
DWI-3/4D46MM Specifications
Size:
46mm
Length:
3.74" (95.0mm)