Ampco Safety Tools DWI-3/4D40MM
Part No.:
DWI-3/4D40MM
Datasheet:
DWI-3/4D40MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 40MM 3.74"
Shipping
DWI-3/4D40MM Specifications
Size:
40mm
Length:
3.74" (95.0mm)