Ampco Safety Tools DWI-3/4D39MM
Part No.:
DWI-3/4D39MM
Datasheet:
DWI-3/4D39MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 39MM 3.74"
Shipping
DWI-3/4D39MM Specifications
Size:
39mm
Length:
3.74" (95.0mm)