Ampco Safety Tools DWI-3/4D27MM
Part No.:
DWI-3/4D27MM
Datasheet:
DWI-3/4D27MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 27MM 3.35"
Shipping
DWI-3/4D27MM Specifications
Size:
27mm
Length:
3.35" (85.0mm)