Ampco Safety Tools DWI-3/4D25MM
Part No.:
DWI-3/4D25MM
Datasheet:
DWI-3/4D25MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 25MM 3.35"
Shipping
DWI-3/4D25MM Specifications
Size:
25mm
Length:
3.35" (85.0mm)