Ampco Safety Tools DWI-3/4D24MM
Part No.:
DWI-3/4D24MM
Datasheet:
DWI-3/4D24MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 24MM 3.35"
Shipping
DWI-3/4D24MM Specifications
Size:
24mm
Length:
3.35" (85.0mm)