Ampco Safety Tools DWI-3/4D22MM
Part No.:
DWI-3/4D22MM
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Category:
Sockets, Handles
Package:
Datasheet:
DWI-3/4D22MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 22MM 3.35"
Shipping
DWI-3/4D22MM Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Tool Type:
Socket, Impact
Tip Type:
6 Point Socket
Size:
22mm
Drive Size:
3/4"
Length:
3.35" (85.0mm)