Ampco Safety Tools DWI-1/2D32MM
Part No.:
DWI-1/2D32MM
Datasheet:
DWI-1/2D32MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 32MM 2.95"
Shipping
DWI-1/2D32MM Specifications
Size:
32mm
Length:
2.95" (75.0mm)