Ampco Safety Tools DWI-1/2D28MM
Part No.:
DWI-1/2D28MM
Datasheet:
DWI-1/2D28MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 28MM 2.95"
Shipping
DWI-1/2D28MM Specifications
Size:
28mm
Length:
2.95" (75.0mm)