Ampco Safety Tools DWI-1/2D26MM
Part No.:
DWI-1/2D26MM
Datasheet:
DWI-1/2D26MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 26MM 2.95"
Shipping
DWI-1/2D26MM Specifications
Size:
26mm
Length:
2.95" (75.0mm)