Ampco Safety Tools DWI-1/2D21MM
Part No.:
DWI-1/2D21MM
Datasheet:
DWI-1/2D21MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 21MM 2.95"
Shipping
DWI-1/2D21MM Specifications
Size:
21mm
Length:
2.95" (75.0mm)