Ampco Safety Tools DW-3/8D21MM
Part No.:
DW-3/8D21MM
Datasheet:
DW-3/8D21MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 21MM 2.48"
Shipping
DW-3/8D21MM Specifications
Size:
21mm
Length:
2.48" (63.0mm)