Ampco Safety Tools DW-3/8D17MM
Part No.:
DW-3/8D17MM
Datasheet:
DW-3/8D17MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 17MM 1.97"
Shipping
DW-3/8D17MM Specifications
Size:
17mm
Length:
1.97" (50.0mm)