Ampco Safety Tools DW-3/8D15MM
Part No.:
DW-3/8D15MM
Datasheet:
DW-3/8D15MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 15MM 1.85"
Shipping
DW-3/8D15MM Specifications
Size:
15mm
Length:
1.85" (47.0mm)