Ampco Safety Tools DW-3/8D14MM
Part No.:
DW-3/8D14MM
Datasheet:
DW-3/8D14MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 14MM 1.85"
Shipping
DW-3/8D14MM Specifications
Size:
14mm
Length:
1.85" (47.0mm)