Ampco Safety Tools DW-3/4D57MM
Part No.:
DW-3/4D57MM
Datasheet:
DW-3/4D57MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 57MM 3.74"
Shipping
DW-3/4D57MM Specifications
Size:
57mm
Length:
3.74" (95.0mm)