Ampco Safety Tools DW-3/4D56MM
Part No.:
DW-3/4D56MM
Datasheet:
DW-3/4D56MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 56MM 3.74"
Shipping
DW-3/4D56MM Specifications
Size:
56mm
Length:
3.74" (95.0mm)