Ampco Safety Tools DW-3/4D54MM
Part No.:
DW-3/4D54MM
Datasheet:
DW-3/4D54MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 54MM 3.74"
Shipping
DW-3/4D54MM Specifications
Size:
54mm
Length:
3.74" (95.0mm)