Ampco Safety Tools DW-3/4D42MM
Part No.:
DW-3/4D42MM
Datasheet:
DW-3/4D42MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 42MM 3.74"
Shipping
DW-3/4D42MM Specifications
Size:
42mm
Length:
3.74" (95.0mm)