Ampco Safety Tools DW-3/4D41MM
Part No.:
DW-3/4D41MM
Datasheet:
DW-3/4D41MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 41MM 3.74"
Shipping
DW-3/4D41MM Specifications
Size:
41mm
Length:
3.74" (95.0mm)