Ampco Safety Tools DW-3/4D37MM
Part No.:
DW-3/4D37MM
Datasheet:
DW-3/4D37MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 37MM 3.35"
Shipping
DW-3/4D37MM Specifications
Size:
37mm
Length:
3.35" (85.0mm)