Ampco Safety Tools DW-3/4D36MM
Part No.:
DW-3/4D36MM
Datasheet:
DW-3/4D36MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 36MM 3.35"
Shipping
DW-3/4D36MM Specifications
Size:
36mm
Length:
3.35" (85.0mm)