Ampco Safety Tools DW-3/4D32MM
Part No.:
DW-3/4D32MM
Datasheet:
DW-3/4D32MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 32MM 3.35"
Shipping
DW-3/4D32MM Specifications
Size:
32mm
Length:
3.35" (85.0mm)