Ampco Safety Tools DW-3/4D30MM
Part No.:
DW-3/4D30MM
Datasheet:
DW-3/4D30MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 30MM 3.35"
Shipping
DW-3/4D30MM Specifications
Size:
30mm
Length:
3.35" (85.0mm)