Ampco Safety Tools DW-3/4D19MM
Part No.:
DW-3/4D19MM
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Category:
Sockets, Handles
Package:
Datasheet:
DW-3/4D19MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 19MM 3.35"
Shipping
DW-3/4D19MM Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Tool Type:
Socket
Tip Type:
6 Point Socket
Size:
19mm
Drive Size:
3/4"
Length:
3.35" (85.0mm)