Ampco Safety Tools DW-1/4D14MM
Part No.:
DW-1/4D14MM
Datasheet:
DW-1/4D14MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 14MM 1.97"
Shipping
DW-1/4D14MM Specifications
Size:
14mm
Length:
1.97" (50.0mm)