Ampco Safety Tools DW-1/4D12MM
Part No.:
DW-1/4D12MM
Datasheet:
DW-1/4D12MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 12MM 1.97"
Shipping
DW-1/4D12MM Specifications
Size:
12mm
Length:
1.97" (50.0mm)